טיפים לבחירת צלמת ניובורן

  1. מתי  מחליטים ? מומלץ לתכנן מראש, כבר בהריון, ולחשוב אם את רוצה לעשות צילומי ניו בורן. במידה והחלטת לעשות צילומים לבייבי שלך שעומד להוולד מומלץ ליצור קשר עם הצלמת כבר בהריון ולקבל את כל הפרטים. במידה ואת מזמינה צילומי ניובורן בהריון את משריינת לעצמך צילומים בטוחים. אחרת ההזמנה שלך תלויה במקום פנוי. בכל מקרה הזמנת צילומים בהריון אין פירושם קביעת תאריך אלא שמירת מקום בטוח.

 

  2. איפה ? כדאי לדעת שצילומי ניובורן אפשר לעשות בסטודיו אך אפשר גם בבית שלך. אנדה מגיעה עם כל הציוד לכל מקום בארץ. הסטודיו של אנדה נמצא ברמת גן.

צילומים בסטודיו מתאימים למי שמרגישה טוב אחרי הלידה. הם מתאימים למי שרוצה לחסוך ולשלם רק את מחיר החבילה.

במידה ואת מרגישה שלא בא לך או לא יכולה לצאת מהבית אחרי הלידה, אם ילדת תאומים, אם יש לך ילדים נוספים שלא יכולים להגיע לסטודיו , אם מזג האויר לא מאפשר הגעה לסטודיו.. אין בעייה . אני יכולה להגיע אלייך עם כל הציוד וצלם בביתך כאילו הגעת לסטודיו. 

אם את רוצה צילומים בביתך כדאי לזכור שיש מעט מאד צלמות שמגיעות הביתה וביניהן כדאי לך לבדוק אם תקבלי אותה תוצאה כמו בסטודיו.

** צילום בבית כרוך בתוספת תשלום (אך שווה כל שקל) 

הורים מביטים בתינוקם הקטן ומימין תמונת תינוק ניו בורן ישן על רקע לבן - מסדרת צילומי ניו בורן בבית של אנדה יואל
צילומי ניובורן בבית - אנדה יואל
צילומי ניובורן תאומים - אנדה יואל
צילומי ניו בורן תאומים בבית שנראים בדיוק כאילו הצטלמת בסטודיו - אנדה יואל
צילומי ניו בורן אנדה יואל

3.  סגנון צילום ואביזרים – לצלמות שונות סגנונות צילום שונים. כדי להיות מרוצה כדאי לך לעשות בדיקה ולבדוק האם סגנון הצילום מתאים לך? האם האביזרים נראים לך ייחודיים , חדשים ? יפים ? מתאימים לטעמך האישי? במילים אחרות שיק או שוק? 

4. תינוקות לא נולדו כדי לשתף פעולה עם צלמת – צלמת עם נסיון יודעת להוציא את המקסימום מכל מצב. צלמת ניובורן מנוסה יודעת להרגיע תינוק ואף לתת לך טיפים איך להרגיע תינוק  ואיך להרדים תינוק. 

צילום תינוקות בבית באור טבעי
צילום ניובורן עושים רק כשהתינוק רגוע - אנדה יואל
צילומי ניו בורן ומשפחה בבית - אנדה יואל

5. צילומי ניובורן עם האחים – ודאי שצילום עם בני המשפחה : הורים ואחים כלול במחיר ואינו דורש תשלום נוסף. לא משנה אם את בוחרת בצילומי ניובורן בבית או בסטודיו צילומי אחים והורים צריכים להיות כלולים .. לא כל יום עושים צילום מקצועי וזו הזדמנות שלא כדאי לפספס.